+3706 09 26 553

Paminklų raštai

Mūsų įmonė specializuojasi rašant, kalant raides, portretus bei datas ant paminklų, antkapių. Paminklų raštai suteikia galimybę sukurti nuostabius ir autentiškus paminklus savo artimiesiems.

Raidžių kalimas

Mes siūlome profesionalias raidžių kalimo paslaugas ant paminklų. Galite pasirinkti šriftą, raidžių dydį bei stilių, kad sukurtumėte unikalų ir gražų raštą.

Portretų kalimas

Jei norite pagerbti mirusįjį portretu, mes galime jį nukalti ant paminklo. Mūsų menininkai geba sukurti realistiškus Jūsų artimųjų portretus.

Datų kalimas

Mes taip pat galime iškalti, išgraviruoti įvairias datas. Tai gali būti mirusiojo gimimo ir mirties data, svarbūs šeimos įvykiai arba bet kokia kita reikšminga data, kurią norite įamžinti ant paminklo.
Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Profesionalumas

Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių ir talentingų menininkų, kurie atlieka darbą su aukščiausiu profesionalumu.

Individualumas

Kiekvienas paminklas yra unikalus, ir mes siekiame sukurti raštus, atitinkančius jūsų individualius poreikius bei pageidavimus.

Kokybė

Mes naudojame aukštos kokybės medžiagas ir įrankius, tam, kad pasiekti geriausią rezultatą.

Suteikite savo artimiesiems garbingą ir nuostabų paminklą, pasinaudodami mūsų paminklų raštų galimybėmis. Mes su malonumu jums padėsime sukurti ilgalaikį prisiminimą apie jūsų artimuosius

Mūsų teikiamos paslaugos