+3706 09 26 553

Paminklai

Straukos paminklų gamybos įmonė pradėjo savo veiklą 1987 m. Nuo to laiko mes nuolat investuojame į modernią įrangą ir technologijas, siekdami užtikrinti antkapinių paminklų aukščiausią kokybę ir išlaikyti aukštus gamybos standartus. Mūsų komanda susideda iš profesionalių meistrų, kurie turi daug metų patirtį paminklų projektavime, gamyboje ir montavime.

Mūsų gamykla turi modernius ir specializuotus įrenginius, kurie leidžia mums dirbti su įvairiomis granito akmens rūšimis. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas turi skirtingus poreikius ir skonį, todėl mūsų gaminių asortimentas yra labai platus. Mes siūlome paminklus iš įvairių, gratino akmens, rūšių, Tai leidžia klientams pasirinkti paminklą, kuris atitiks jų asmeninius poreikius.

Paminklų projektavimas

Mes suprantame, kad kiekvienas paminklas turi būti unikalus ir atspindėti kliento pageidavimus bei prisiminimus apie jų artimuosius. Todėl mes dirbame kartu su klientais, siekdami suprasti jų viziją ir poreikius. Galime pasiūlyti įvairius dizaino sprendimus, raštus ir ornamentus, kurie padės sukurti ypatingą paminklą.

Paminklų gamyba

Taip pat mes priimame individualius užsakymus. Tai reiškia, kad jei turite konkrečių idėjų ar pageidavimų dėl paminklo dizaino ar medžiagos, mes galime juos įgyvendinti. Mes įsipareigojame užtikrinti, kad kiekvienas paminklas būtų ypatingas ir atitiktų kliento lūkesčius.

Paminklų montavimas

Be to, mes taip pat teikiame paslaugas paminklų montavimo srityje. Mūsų profesionali montavimo komanda užtikrina, kad kiekvienas paminklas būtų saugiai ir tvarkingai sumontuotas kapų plote ar kitoje pasirinktame vietoje.

Mūsų teikiamos paslaugos